Požega

Požega IZHR PROJEKT 4.0 - RADI ONO ŠTO VOLIŠ
Požega IZHR PROJEKT 4.0 - UPOZNAJMO HRVATSKU
Požega HOSTING AKCIJA: Popust na hosting od 50%!
Novo: 03.10.2018  u  14:27

Požega › Savjeti › Kabeli kakve još niste vidjeli

01.2018

Kabeli kakve još niste vidjeli

Ubrzani razvoj novih tehnologija donosi sa sobom i sve veću potrebu za uređajima kojima se upravlja pomoću daljinskog upravljača, pljeska rukama , glasom , laptopom , tabletom ili smartphonom.

Kabeli kakve još niste vidjeli

Upravljati svijetlom , scenama svijetla, kućanskim aparatima , hi-fi tehnikom , klima uređajima i grijanjem može se iz drugog grada ili države. Regulacija topline i jačine mlaza vode izvodi se ispod tuša na digitalnom displeju.

Kupaonska ogledala su sa smart funkcijama. Na njima se za vrijeme šminkanja ili brijanja može gledati omiljeni tv program , surfati internetom ili slati e-mail .

Wc školjka će prilagoditi položaj i tvrdoću daske  Vašim osobnim potrebama i svijetliti u željenoj boji . Otvaranje vrata radi se rfid karticom , tipkovnicom na šifru , otiskom prsta , prepoznavanjem oka ili lica.

Na svoj pametni telefon možete dobiti sms poruku ako je netko neovlašteno ušao u Vaš stan ili kuću, prevelika je ili preniska temperatura ili curi voda. Ako Vas zanima tko se trenutno šeće po stanu možete to vidjeti na zaslonu Vašeg telefona.

Za svaki pojedini uređaj koji se instalira u kući potrebno je do ormarića sa električnim instalacijama dovesti poseban kabel da bi sve moglo besprijekorno raditi. Kabeli se ugrađuju u zid , uvlače u instalacijske cijevi ili polažu u kanalice koje se postavljaju na već gotove zidove.

Sve potrebne kabele možete nabaviti u specijaliziranoj internet trgovini KABEL.HR

Pored  instalacijskih kabela tu se mogu nabaviti  prijenosne utičnice, produžni kabeli, kabelske rolete, instalacijski pvc kanali, HDMI kabeli , Lan kabeli , telefonski kabeli i sav potrebni pribor.

• Požega Kabel 0013
pretraži portal...
Kontaktirajte uredništvo portala grada Požega

Požega Beba
Sveta tri kraljaNova godinaSveti StjepanBožićDan svih svetihDan neovisnostiŠpacirfestLiburnia Jazz FestivalTerraneoDan domovinske zahvalnosti

grad-pozega.com.hr preporuča
Studio keramike Prag - tečaj keramike

Online izdanje - i do 80% popusta
Glas Istre Današnje izdanje (i do 80% popusta) Novi List Današnje izdanje (i do 80% popusta) Zadarski List Današnje izdanje (i do 80% popusta)

Horoskop - grad-pozega.com.hr

Koje predmete bi trebalo uvesti u osnovne škole?
  •   Domaćinstvo
  •   Etiku
  •   Informatiku od 1. razreda
  •   Seksualni odgoj